Spektakl „Blacha 500549”

Post

6 stycznia 2020 roku, tuż po uroczystym Orszaku Trzech Króli, odbyła się premiera spektaklu „Blacha 500 549” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Tu i Teraz”.  „Blacha 500 549” to historia małżeństwa, które w krytycznym momencie znajduje pocieszenie w zaufaniu Bogu. Rodzina aresztowanego za gwałt i morderstwo policjanta doświadcza przemocy i wykluczenia społecznego, w jednej chwili ich świat rozpada się na milion kawałków. Jedynie rodzinna miłość, niezachwiana wiara w niewinność, zaufanie w boską opiekę i moc modlitwy różańcowej dodają sił i pozwalają trwać na przekór ponurej rzeczywistości. Przejmująca, poruszająca najgłębsze pokłady emocji tematyka scenariuszy to swoista wizytówka drelowskiej grupy „Tu i Teraz” działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie.

UWAGA: Spektakl zostanie wystawiony ponownie, tym razem w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, 9 lutego 2020 r. o godz. 17:00. ZAPRASZAMY

Tekst: Anna Ostapiuk/Międzyrzec.info
Foto: Piotr Szabaciuk

Musisz byc zalogowany/a aby mc komentowac.