Koncert Kolęd w GCK

Post

5 stycznia podczas „Koncertu Kolęd 2020″, sala Gminnego Centrum Kultury w Drelowie rozbrzmiewała najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu gminy Drelów.  Na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Drelowa, Szóstki, Dołhy oraz Żerocina. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały również solistki: Izabela Kieczka, Maja Grysiewicz oraz Aleksandra Tarasiuk. Na akordeonie zagrał Michał Jóźwik, uczeń II klasy Szkoły Muzycznej w Międzyrzecu Podlaskim.
W wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia wprowadziły publiczność dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dołdze, które zaprezentowały Jasełka Misyjne pod hasłem „Śpiewaj i tańcz ziemio cała dla Jezusa”. Na scenie wystąpiło ponad 40-stu przedszkolaków i uczniów, nad którymi opiekę w trakcie przygotowań i występów sprawowały Bożena Króliczak, Monika Siudaj, Agnieszka Mikołajczuk i Anna Piekarska. Organizatorem koncertu było Gminne Centrum Kultury w Drelowie wspólnie ze Szkoła Podstawową w Drelowie. Uczestnicy kolędowania mogli obejrzeć pokonkursową wystawę szopek bożonarodzeniowych.

Musisz byc zalogowany/a aby mc komentowac.