Konkurs na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy roku 2020”

Post

Wójt Gminy Drelów oraz Gminne Centrum Kultury w Drelowie zapraszają sołectwa z terenu Gminy Drelów do udziału w konkursie na „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy roku 2020” .

Z powodu zaistniałej sytuacji epidemicznej, zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz  Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej Dożynki Gminne nie odbędą się w zwyczajowo przyjętej, corocznej formule, dlatego też nie określamy miejsca konkursu. Jeżeli warunki związane ze stanem epidemii na to pozwolą, na terenie otwartym przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie odbędzie się plenerowa wystawa wieńców dożynkowych z terenu gminy Drelów.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać telefonicznie do dnia 14 sierpnia 2020 r. (tel. 83 3720154).

Musisz byc zalogowany/a aby mc komentowac.